Święta 2020

Z PokeGra
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bombki w paski

Z każdego pokonanego stworzenia wypadają Bombki w paski. Bombki w paski wymienisz w zakładce eventowej w sylwestra i pierwszy dzień nowego roku (od 16:00). Za bombki będziesz mógł zdobyć klepsydrę, proszek energii czy lśniącą skrzynię. Tylko od Ciebie zależy na jaką nagrodę uda Ci się uzbierać! Bombki wypadają do 31 grudnia, 23:59.

Zielone bombki

Na mapach od czasu do czasu pojawiają się specjalne świąteczne formy pokemonów. Za pokonanie ich możesz otrzymać jedną zieloną bombkę. Za odpowiednią liczbę zielonych bombek otrzymasz klepsydrę, skrzynię z Alola lub proszek energii! Zielone Bombki wymienisz na trzech króli!

Mikołaj

W pierwszy dzień bożego narodzenia po południu w mieście Viridian pojawi się Mikołaj. Możesz od niego odebrać prezent, jeśli byłeś grzeczny, a poziom Twojego pokemona jest wyższy niż 50. Mikołaj będzie przebywać w Mieście Viridian do 27 grudnia.

Plantacja

Od 20:00 w nowy rok do trzeciego stycznia dostępna będzie specjalna mapa Plantacja na której dostępne będą zadania specjalne i stworzenia do pokonania! Podczas trwania plantacji, aktywny będzie proszek energii!